رعایت حریم شخصی کاربران برای هی تخفیف بسیار حائز اهمیت است. در این متن نحوۀ ذخیره‌سازی و استفادۀ هی تخفیف از اطلاعاتی که در نتیجه استفادۀ کاربران است شرح داده شده است.

 

اطلاعاتی که شما مستقیما در هی تخفیف ثبت می‌کنید

بخشی از اطلاعاتی که هی تخفیف ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ثبت سفارش ، مشاهده محصولات و یا روش‌های مشابه در هی تخفیف ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، آدرس، کدپسی، آدرس پست الکترونیکی و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.

 

پرداخت‌های اینترنتی

پرداخت ها در حراجی آنلاین هی تخفیف بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

 

مالكیت معنوی اطلاعات

خدمات و محتویات این سایت براى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این سامانه بوده و هر گونه سوء‌استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.

 

ابزار ارتباط با کاربران

تمام ابزاری که در حراجی آنلاین هی تخفیف با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث پرداخت باشد.

 

امنیت اطلاعات کاربران

حراجی آنلاین هی تخفیف به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن‌آوری ها متعهد است از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

 

اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت

هی تخفیف ممکن است اطلاعات مربوط دستگاهی که شما از طریق آن از سامانه استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه 3G، وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند.

 

هی تخفیف ممکن است اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت هی تخفیف را ثبت کند. از این اطلاعات برای بهبود کیفیت خدمات استفاده می‌شود.